mario2
MARIUSZ JAKIAN
Prezes Stowarzyszenia

Na co dzień pasjonat chińskiej herbaty, od święta podróżnik i działacz społeczny. Nigdy się nie poddaje i zawsze znajduje rozwiązanie z najgorszych tarapatów.
W życiu zawodowym prezes spółki PolMart

idalia
IDALIA JAROSZ
SKARBNIK

Zawodowo fizjoterapeutka oddana swojej pracy. Prywatnie spełniona mama Emilki i Szymona. Zodiakalna lwica z dużym temperamentem, pełna życia i chęci do działania. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, małymi krokami dąży do wyznaczonych sobie celów.

radek
RADEK BŁASIAK
CZŁONEK STOWARZYSZENIA

Nasze wsparcie, zaopatrzenie oraz serwis spożywczo – kateringowy 🙂 zawsze uśmiechnięty i wesoły. Zna różne zakamarki dróg lepiej niż nawigapcja! W każdej chwili możemy na niego liczyć. Dobry kompan podróży i niestrudzony motocyklista. Jego czarna Yamaha zawsze chętnie wozi dzieci na imprezach, a wydech powoduje gęsią skórkę u każdego w promieniu kilometra 🙂

magda
Magdalena Łobacz
Sekretarz Zarządu

Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem informacji. Prywatnie miłośniczka czynnego uprawiania sportu i powieści kryminalnych. Ambitnie dąży do realizacji postawionych celów. W relacjach międzyludzkich typowy sangwinik

jolax
Jolanta Mrówczyńska
członek Stowarzyszenia

Towarzyszka naszego kolegi Jacka, miła uśmiechnięta specjalistka od optyki. Miłośniczka włoskich motocykli oraz długich podróży.

tiger
TOMASZ SWACZYNA
Członek Stowarzyszenia

Zakochany w motocyklach od dziecka, a od kilku lat aktywny motocyklista. Zawodowo ekonomista pracujący z największymi korporacjami, nauczyciel akademicki, szkoleniowiec. Prywatnie ojciec półtorarocznej córki, entuzjasta sportu, literatury, tańca, muzyki.

koteq
HENRYK MORAWSKI
Członek Stowarzyszenia

Zaczynał na dziecku polskiej motoryzacji WFM M06, którym z dumą przejechał całą Polskę – często, gęsto naprawiając go na trasie za pomocą pożyczonych w POM-ie młotka i śrubokręta. A potem to już pooooszło…Jest typowym easy riderem. Wyznaje filozofię ZEN, kotlet schabowy i zasmażkę

1472006_492010010914351_1952465906_n
JACEK OLSZEWSKI ASTY
członek STOWARZYSZENIA

Kolejny fan europejskiej motoryzacji – tym razem w wydaniu włoskim. Pięknym i prawie idealnym, o nienagannej linii, o przyciągającym spojrzenia wizerunku. Zawsze możemy na niego liczyć, zawsze chętny do pomocy. Jacek to nasza osoba w terenie – choć ma najdalej do Szczecina – możemy na niego liczyć

kitajka
AGNIESZKA KRÓLIKOWSKA
Członek Stowarzyszenia

Motocyklistka. Subtelna, wrażliwa i zawsze uśmiechnięta. Oddana swojej pracy. Dusza towarzystwa. Pełna poświęceń dla rodziny. Otwarta w stosunku do otoczenia. Współorganizatorka wielu imprez dla dzieci. Działaczka społeczna. Zimą realizuje swoją drugą pasje- narciarstwo.

ivcio
ADAM IWANIUK
Członek Stowarzyszenia

Wielki człowiek o wielkim sercu. Chodząca kopalnia pomysłów i możliwości. Jak już nikt nie daje rady to się sięga po koło ratunkowe i dzwoni do Adama. Czasem można uruchomić tym samym niebezpieczną lawinę pomysłów, ale w gruncie rzeczy jest to bardzo pożyteczne i potrzebne. Adama możemy często spotkać na mieście mknącego swoim motocyklem załatwiającego codzienne sprawy.

strazak
JANUSZ KWAŚNIEWSKI
Członek Stowarzyszenia

Specjalista od urządzeń przeciwpożarowych. „Ratownik” pomagający ludziom w najtrudniejszych sytuacjach, skromny optymista, wrażliwy. Z zamiłowania motocyklista, lubiący podróże jednośladem. Uwielbia również wyścigi samochodowe. Organizator Festynu Motoryzacyjnego św. Krzysztofa.

goska
MAŁGORZATA JAKIAN
Członek Stowarzyszenia

Miła i zawsze uśmiechnięta. Dba o właściwy obieg dokumentacji w Stowarzyszeniu. Zawsze możemy liczyć na pomoc Małgosi w przetłumaczeniu pism urzędowych na język polski i odwrotnie. Prywatnie zaczytana w stosach książek o przeróżnej tematyce. Specjalistka od zasobów ludzkich

leszek
LESZEK WOCHOWSKI
Członek Stowarzyszenia

Nasz człowiek od formalności, obeznany we wszystkich przepisach, które powstały, powstają i będą powstawać. Nie raz pomagał wyjść z opresji administracyjnych. Fan skocznej muzyki metalowej, dobrych koncertów oraz wyścigów MotoGP. Gości częstuje najlepszą na świecie chińską herbatą.

robert3
Robert płocharski
Członek zarządu

Niestrudzony użytkownik mechanicznej pomarańczy zwanej KTM. Uwielbia brudzić go po sam czubek lusterek w najgorszym błocie. Jego motto ” brudny motocykl to szczęśliwy właściciel „. Pasją do motocykli zaraził już swoja córkę Julię. Robert jest super kompanem na różnego rodzaju trasach motocyklowych oraz zawsze chętnym do pomocy kolegą.

babka
DOROTA BOGDANOWICZ
Członek Stowarzyszenia

Pogodna, uśmiechnięta, chętna do pomocy. Współorganizatorka wielu imprez na rzecz dzieci.Wulkan pozytywnej energii, posiadaczka największej kolekcji długopisów reklamowych w Polsce. Właścicielka – Turystyki wiejskiej w Piasku.

ziomek
Rafał Kloc
CZŁONEK Stowarzyszenia

Znany powszechnie w środowisku jako Ziomek, niezrównany kompan i pomocnik wszelkich naszych imprez charytatywnych. Czynny uczestnik wielu zlotów motocyklowych, aktywny na wielu forach motocyklowych. Potrafi dużo zrobić przy swoim motocyklu. Zawsze można liczyć na jego radę i pomoc.

noprofile_f
GOSIA IVANIUK
członek STOWARZYSZENIA

Nasze wsparcie aukcji internetowych, zawsze uśmiechnięta i wesoła. W każdej chwili możemy na nią liczyć. Pod opieką ma promienie słoneczne, które nawet zimą nigdy nikogo nie zawiodą i pozwolą zabrązowić skórę.

profil
Robert Rzepka rzepol
CZŁONEK Stowarzyszenia
Organizator wielu zlotów motocyklowych, imprez charytatywnych oraz wszelkiej  maści zbiorowisk. Można zawsze na niego liczyć – zwłaszcza w nagłych wypadkach. Niestrudzony urzędnik oraz znawca technik bokserskich.