mario2
Mariusz Jakian
Prezes Stowarzyszenia

Na co dzień pasjonat chińskiej herbaty, od święta podróżnik i działacz społeczny. Nigdy się nie poddaje i zawsze znajduje rozwiązanie z najgorszych tarapatów. W życiu zawodowym prezes spółki Polmart.

ja
MARCIN PAWEŁKO
V-ce prezes

Amator motocyklowych wyjazdów oraz jedynej słusznej marki motocykli. W wakacje najchętniej spędza czas aktywnie – pokonując setki kilometrów motocyklem po krętych europejskich drogach.

babka
DOROTA BOGDANOWICZ
Członek STOWARZYSZENIA

Pogodna, uśmiechnięta, chętna do pomocy. Współorganizatorka wielu imprez na rzecz dzieci.Wulkan pozytywnej energii, posiadaczka największej kolekcji długopisów reklamowych w Polsce. Właścicielka – Turystyki wiejskiej w Piasku.

GI
GOSIA IWANIUK
członek STOWARZYSZENIA

Nasze wsparcie aukcji internetowych, zawsze uśmiechnięta i wesoła. W każdej chwili możemy na nią liczyć. Pod opieką ma promienie słoneczne, które nawet zimą nigdy nikogo nie zawiodą i pozwolą zabrązowić skórę.

ivcio
adam ivcio iwaniuk
Członek Stowarzyszenia

Wielki człowiek o wielkim sercu. Chodząca kopalnia pomysłów i możliwości. Jak już nikt nie daje rady to się sięga po koło ratunkowe i dzwoni do Adama. Czasem można uruchomić tym samym niebezpieczną lawinę pomysłów, ale w gruncie rzeczy jest to bardzo pożyteczne i potrzebne. Adama możemy często spotkać na mieście mknącego swoim motocyklem załatwiającego codzienne sprawy oraz jako MotoMikołaja –  Przyjaciela Dzieci.

 

 

magda
Magdalena Łobacz
Sekretarz Zarządu

Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem informacji. Prywatnie miłośniczka czynnego uprawiania sportu i powieści kryminalnych. Ambitnie dąży do realizacji postawionych celów. W relacjach międzyludzkich typowy sangwinik

koteq
HENRYK MORAWSKI
Członek Stowarzyszenia

Zaczynał na dziecku polskiej motoryzacji WFM M06, którym z dumą przejechał całą Polskę – często, gęsto naprawiając go na trasie za pomocą pożyczonych w POM-ie młotka i śrubokręta. A potem to już pooooszło…Jest typowym easy riderem. Wyznaje filozofię ZEN, kotlet schabowy i zasmażkę

strazak
JANUSZ KWAŚNIEWSKI
Członek Stowarzyszenia

Specjalista od urządzeń przeciwpożarowych. „Ratownik” pomagający ludziom w najtrudniejszych sytuacjach, skromny optymista, wrażliwy. Z zamiłowania motocyklista, lubiący podróże jednośladem. Uwielbia również wyścigi samochodowe. Organizator Festynu Motoryzacyjnego św. Krzysztofa.

profil
PIOTR KOLASA
Członek Stowarzyszenia

Piotrek to nasze zaplecze logistyczno – marketingowe. Zawsze pomocny przy różnego rodzaju imprezach.