Aruś Grzesiak – nasz podopieczny

Dziękujemy za dzisiejsze odwiedziny na naszej stronie, korzystając z tej okazji zapraszamy Was do zapoznania się w www naszego podopiecznego – małego Arka, który zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi. Jeden z członków naszego stowarzyszenia podarował chłopcu medal z zawodów sportowych, okazało się, że podniesienie tego kawałka metalu, wzięcie go do rączki nie było proste. Chłopiec mimo ograniczeń dał radę. Myślimy, że jest to jakiś symbol – jeśli chcesz coś zrobić, to mimo, iż kosztuje to wiele energii i siły nie możesz się poddawać. Zaczerpnęliśmy z tego jakąś naukę, którą będziemy się kierować  w przyszłości – dziękujemy Ci Arek i życzymy wszystkiego najlepszego!
Kliknij Tu! Poznaj Arka i pomóż mu jeśli możesz!

Nie bądź pierwszy po tamtej stronie. Policyjna kampania z udziałem motocyklistów

 

W świetle ostatnich niepokojących wydarzeń z udziałem motocyklistów, zostaliśmy zaproszeni do współorganizowania kampanii na rzecz naszego bezpieczeństwa na drogach. Wraz z Komendą Miejską Policji w Szczecinie oraz Moto46 rozpoczynamy kampanię „Nie bądź pierwszy po tamtej stronie. Kieruj się życiem.” Więcej szczegółów niebawemw niebawem.

Szczegóły Radia Szczecin – Kliknij TU!

Gramy dla Hani!

Kolejne dziecko potrzebuje naszej pomocy – organizujemy wielki festyn, na którym będziemy zbierać fundusze na leczenie małej Hani! Szczegóły imprezy, zbiórki znajdziecie na naszej stronie facebook: Kliknij TU!

Mam lizaka dla dzieciaka :) Dzień Dziecka!

Pamiętasz, ten czas, kiedy byłeś dzieckiem ?
Kiedy długo oczekiwane po zimie słońce pozwoliło Ci wyciągnąć wreszcie BMXa z piwnicy i mogłeś udawać, że jeździsz motocyklem 🙂
Kiedy czekałeś, aż wreszcie zagoją się i przestaną boleć pozdzierane po pierwszych kraksach na dwóch kółkach kolana 😉
Pamiętasz, jak wtedy niewiele było potrzebne, żeby sprawić Ci radość ? Jak bardzo lubiłeś niespodzianki i ile z nich pamiętasz do dziś ? 🙂
Jak niesamowite było zawsze to, kiedy ktoś niespodziewanie miło Cię zaskoczył ? 😉
Kiedy czekałeś na dzień dziecka, urodziny i na upominek, który dostaniesz ?
Wyobraź sobie, że masz poniżej dziesięciu lat… Spacerujesz z opiekunami po mieście.
Słońce świeci, idziecie z punktu A do punktu B a dorośli cierpliwie czekają, aż Twoje drobne nóżki nadążą za ich wyciągniętym krokiem…
Nagle podjeżdżają motocykle – specjalnie dla Ciebie się zatrzymują i dostajesz słodki upominek, rozmowa, może zdjęcie… Hmmm… 

Moto Zające 2018

Moto-Zające 2018!!!

Tylko w pierwszy dzień czeka na nas blisko 400 podopiecznych kilkudziesięciu świetlic Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.
Jak co roku po hucznym rozpoczęciu sezonu z Dealer BMW Bońkowscy oraz Inter Motors Szczecin, zapraszamy wszystkich na wspólne przejażdżki, podczas których odwiedzimy blisko sześciuset podopiecznych z placówek, które co roku wspieramy naszą obecnością. Najmłodsi i ci trochę starsi już szykują się na przybycie motocyklistów.

Szczegółowy plan wyjazdów wygląda następująco:
14.04.2018r. (sobota) – w dwóch miejscach zbiorą się dzieci z kilkudziesięciu placówek – zbiórka o godzinie 10:30 na Wałach Chrobrego. Następnie o godzinie 11:00 ruszamy do Stargardu, gdzie łączymy siły na dawnym, znanym wszystkim Statoil, z naszymi stargardzkimi kolegami.
O 11:45 jedziemy do Suchania. Tam odwiedzamy pierwszą dużą grupę podopiecznych, którym wręczymy słodkie paczki i przewieziemy „na plecaku”.
Poinformowano nas, że na kierowców jednośladów czekają kanapeczki, koreczki i słodkie rarytasy 😉 Z Suchania wyjeżdżamy około godziny 13:30. Po przejechaniu dwunastu kilometrów, docieramy do Dobrzan a tam kolejna duża grupa młodych miłośników jednośladów.
Po koreczkach i kanapeczkach z Suchania, będziemy ugoszczeni prawdziwą grochówką i pysznymi domowymi ciastami 🙂

15.04.2018r. (niedziela) – zbieramy się o godzinie 10:15 na Wałach. O 10:45 ruszamy na Wzgórze Hetmańskie, gdzie podobnie, jak w niedzielę, zjadą się dzieci z kilku szczecińskich placówek TPD 🙂

17.04.2018r. (wtorek) – zbieramy się o godzinie 10:30 na Wałach oczywiście 😉 Ruszamy o 10:45 do SOSW Tanowo.
Tam po wręczeniu paczek i przejażdżce, zapłonie ognisko, na którym będzie można przyrządzić kiełbaskę 😉

Zapraszamy wszystkich do pomocy a przy okazji na wspólne przejażdżki, miło i pożytecznie spędzony czas 🙂

Do zobaczenia !!!

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2018

 

Kolejny raz rozpoczynamy sezon motocyklowy w doborowym towarzystwie! Do grona organizatorów dołączył Inter Motors Oddział Szczecin i Stargard. Logistykę i wsparcie techniczne zapewnia BMW Bońkowscy i BMW Motorrad Szczecin. Jak zwykle możecie liczyć na wyśmienitą zabawę, wesołe konkursy motocyklowe oraz coś do zjedzenia na ciepło. Zapraszamy Was do Barlinka  – Ośrodek Wypoczynkowy Janowo – miła sceneria, fajna droga dojazdowa oraz najlepsze towarzystwo! Do zobaczenia w Barlinku!

Zamkowa Noc Balowa powraca!

Lutowe noce nie należą do najprzyjemniejszych, ale jest taka jedna noc, gdy wszystko jest inne. Kiedy wiatr wygładzi ostatnią leniwą falę na Odrze, kiedy cienie ścian zaczną znikać w blasku tarczy księcia, pośród zamkowych murów – niemych świadków historii naszego miasta, zaczyna się dziać coś niesamowitego! W blasku czujnych fleszy, radosnych jupiterów i wszechobecnych reflektorów zaczynają się schodzić goście – wyjątkowi, niecodzienni. Szlachetne serca, które potrafią dostrzec to co zakryte przed oczami większości ludzi skupionych na własnej drodze, swoim wyłącznym „ja”. Kiedy już ucichnie echo kroków ostatnich gości na zamkowym dziedzińcu, gdy wszyscy schowają się przed zimnem w salach, gdy rozbrzmi muzyka porywając wszystkich do tańca, gdy ciepło strawy zacznie mieszać się z wybornymi napojami, gdy serca rozpoczną bić w rytm szalonych melodii – zaczynają zabawę do białego rana. Nie ma znaczenia ile Twoje oczy widziały wschodów słońca, nie ma znaczenia czy do pracy jedziesz motocyklem, tramwajem czy samochodem. Ważne jest to, że pomagasz – a to jest właśnie wyjątkowa okazja aby pomóc. Bilet jest cegiełką na Stowarzyszenie – możesz mieć swój udział w Moto Mikołajach, Moto Zającach i wielu wielu innych akcjach organizowanych dla dzieci. Zapraszamy serdecznie, przyłącz się do nas, zaproś przyjaciół – podziel się szczęściem, radością i zabawą!

Bilety można zamawiać telefonicznie lub emailem na adres biuro@motocykliscidladzieci.pl – o rezerwacji miejsca decyduje potwierdzenie przelewu u skarbnika stowarzyszenia –  Idali Jarosz.

Ognisko po paradzie Motomikołajów :)

Narodziła się nowa „świecka tradycja”! Po paradzie, rozdaniu paczek zapraszamy na ognisko – będzie można się ogrzać, porozmawiać, coś przekąsić na ciepło – słowem terenowa biesiada w doborowym towarzystwie 🙂
Dziękujemy Inter Motors Szczecin za organizację poczęstunku 🙂
Już nie możemy się doczekać!

Wielka Parada Motomikołajów 2017

W zeszłym roku w tej paradzie udział wzięło ponad 200 motocykli! Czy w tym roku będzie nas jeszcze więcej?  Zapraszamy wszystkich do udziału w barwnym korowodzie, który przejedzie ulicami naszego miasta. Przystanek końcowy – SPS ZOZ ” Szpital Zdroje ” – tam rozdamy chorym dzieciom słodkie upominki. Pokażmy mieszkańcom naszego miasta, że motocykliści potrafią wspierać potrzebujących, pokażmy, że jest w nas siła i dużo pozytywnej energii, którymi potrafimy podzielić się z innymi. Jak co roku planujemy obdarować około tysiąca najbardziej potrzebujących i chorych dzieci z ośrodków szkolno – wychowawczych oraz świetlic TPD. Zapraszamy też do wsparcia naszej akcji finansowo i rzeczowo. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci z dopiskiem „Motomikołaje” (numer konta na naszej  stronie) oraz za pośrednictwem umieszczonych tam linków „cegiełek” do płatności bezpośrednich. Oczywiście mile widziane są również dary rzeczowe – słodycze i używane zabawki w dobrym stanie. Do zobaczenia na paradzie oraz na naszych motomikołajowych wyprawach, o których będziemy informować na bieżąco … LWG !